Bilyana Saç Ekim Merkezi

Antalya Saç Ekimi

Home Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Bilyana Saç Ekimi Merkezi

Bilyana Hair Clinic

Uzman Ekip ve Doğru Koordinasyon

Saç tipinize en uygun planlamayı yapmaktayız. Maximum greft ve homojen alım. Bu şekilde doğal ve kaliteli sonuçlar elde etmekteyiz.

Sizler İçin En Uygun Tedavi

Hastalarımıza en uygun tedavi yöntemi ( Safir Fue veya Dhi Kalem Tekniği) uygulanır. Hedefimiz hastaların yaşam kalitelerini artırıp kısa sürede günlük yaşantılarına dönmelerini sağlamaktır.

Hasta Memnuniyeti Odaklıyız

Bilyana Hair Clinic, olarak; hastalarımıza konaklama, VIP araç ile transfer sağlayarak hastalarımızın konforu ve memnuniyetini göz önünde bulunduran bir hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz. 100% Hasta Memnuniyeti!

Neden Bilyana Hair Clinic

  • Memorial Antalya Hastanesi, ameliyathane standartları.
  • Saç ekimi öncesi rutin olarak; PRE – OP tetkikleri. ( HbsAg, Hcv, Hıv, kan grubu, kanama pıhtılaşma, hemogram )
  • EKG
  • USG, Ultrason cihazı ile dermis hesaplama.
  • DHI Kalem Tekniği.
  • İlk yıkama, boyun yastığı ve bakım seti.
  • Saç ekim sonrası hücre ve vitamin tedavisi.

Tecrübeli Uzman Ekibimizle, hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak amacıyla dünya standartlarında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz..Saç tipinize en uygun planlamayı yapmaktayız. Maximum greft ve homojen alım. Bu şekilde doğal ve kaliteli sonuçlar elde etmekteyiz.
Hastalarımıza en uygun tedavi yöntemi ( Safir Fue veya Dhi Kalem Tekniği) uygulanır. Hedefimiz hastaların yaşam kalitelerini artırıp kısa sürede günlük yaşantılarına dönmelerini sağlamaktır. (8-10 gün) Bilyana Hair Clinic olarak; hastalarımıza konaklama, VIP araç ile transfer sağlayarak hastalarımızın konforu ve memnuniyetini göz önünde bulunduran bir hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Bilyana Saç Ekim Merkezine Hoş geldiniz

Değişime Hazır mısınız?

Doğal ve maksimum sonuca ulaşmanız için uzman kadromuz ile hizmete hazırız. Bilyana Hair Clinic olarak, modern tedavi, son teknoloji ve avantajlı fiyat seçenekleri ile hastane içerisinde tedavilerimizi sürdürmekteyiz.

DHI Saç Ekimi (Direct Hair Implantation) ” . Bu yöntemde choi adlı medikal kalemler farklı uç yapılarına sahiptir . Uçlu kalem mantığında olduğu gibi ; kalem uçları greft kalınlıklarına göre kişiye özel uygulamanın yapılmasını sağlamaktadır .

Safir fue saç ekimi tekniğinde; saç kökleri yine FUE tekniği kullanılarak toplama işlemi gerçekleştirilir. Saç ekiminin yapılacağı alana kanallar FUE yöntemindeki gibi çelikle değil, kalem formundaki safir cevheri uçlar kullanılarak işlem gerçekleştiriliyor.

Kadınlarda saç ekimi; son dönemde kadınlar tarafından çok fazla talep edilen bir hizmettir. Saç dökülmesi, erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da sıkça karşılaşılan bir sağlık sorunudur. Kadınlarda ki saç dökülme tipi erkek tipi dökülme ise ileride ciddi bir şekilde sorun arz edebilir. Saç dökülmesinin durdurulması için her türlü kozmetik ürüne başvurulur. Saç dökülmesi hızla devam ettiği taktirde, başın üst kısmında açıklık meydana gelebilir. Bu durumda saç ekimi yaptırmanın zamanı da gelmiş demektir, çünkü saçlar döküldükten sonra kullanılan kozmetik ürünler saç çıkartmaz sadece olan saçların kuvvetlenmesini sağlar.

Kaş ekimi özellikle kadınların tercih ettiği yöntemlerden bir tanesidir. Kadınlar düzenli olarak kaşlarını aldıkları için yanlış alımlardan kaynaklanan , halk arasında ‘’ kaş küsmesi ‘’ olarak bilinen bir durum gerçekleşebilmektedir. Kaşlar, gençlik yıllarındaki kalınlığı ve hacmini ilerleyen yaşlarda kaybedebilir.Kaşlar genetik yapı,geçirilen travmalar, yanıklar ve kazalar nedeniyle de kaybedilebilir.Hastamızın hastaneye gelerek mutlaka bir ön muayene yaptırması gerekir. Kaş ekimi operasyonu lokal anestezi altında gerçekleştirilen , ortalama 3-4 saat kadar süren bir işlemdir . Kaş ekiminde ense bölgesinden alınan kökler kullanılır.

Son yıllarda özellikle sosyal medyanın etkisiyle, estetik dokunuşlarla kendini daha iyi hissetme düşüncesi, kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de yaygınlaşmıştır. Uzun ve gür sakal, bıyık modelleri popüler hale gelirken bu durumun eksikliğini yaşayan hastalarımız çözümü ekimde buldu.Sadece Türkiye değil tüm dünya ülkelerinin oldukça rağbet gösterdiği sakal, bıyık ekimi en çok tercih edilen estetik operasyonlar arasına girdi. Sakal ve bıyık ekiminde ense ya da boyun kısmından alınan kıl kökleri nakil edilir. Bu işlemde de saçta olduğu gibi bıyık ve sakalların çıkış yönlerini doğru belirlemek en önemli unsurdur. Doğal bir görünüm elde edebilmek için her bir kıl kökünün yönüne ,yapısına ve açılarına dikkat etmek gerekir.